Narzędzia do skóry

Narzędzia do obróbki skóry – to jedna z najważniejszych kategorii w sklepie CraftPoint, dedykowana zarówno początkującym „skórorobom”, jak i mistrzom kaletniczym, szewskim i rymarskim. Jak wiadomo, obróbka skóry to zadanie, które wcale nie jest łatwe. Oprócz umiejętności (i pasji!) potrzeba także wyposażyć się w profesjonalne narzędzia do skóry.

W tej kategorii przedstawiamy różnego rodzaju asortyment, który przyda się podczas prac z materiałami takimi, jak skóra naturalna, licowa, skóra nieobrobiona, ekoskóra i podobnymi. Specjalnie zaprojektowane wyroby pozwolą na łatwiejsze i przyjemniejsze wykonywanie poszczególnych czynności. Oferujemy kompleksowe zestawy rymarskie i kaletnicze, charakteryzujące się najwyższą jakością i intuicyjnym sposobem obsługi. Dużym atutem przedstawianych produktów jest materiał, z którego są wykonane – naturalne drewno, stal, najwyższej jakości tworzywo.

Narzędzia kaletnicze i rymarskie

W CraftPoint proponujemy zakup wszelkiego rodzaju narzędzi do obróbki skóry. Bez względu na to, jaki jest zakres wykonywanych prac i materiał, z pewnością w tym miejscu wyposażysz się we wszystkie niezbędne do pracy przyrządy.

Nasza oferta zawiera zarówno narzędzia kaletnicze, jak i rymarskie. Znajdziesz tu mnóstwo rodzajów noży premium, zarówno tapeciaków, introligatorskie, noże szewskie, składane, wyjątkowe noże myśliwskie o różnych ostrzach i klasyczne noże kaletnicze. Oferujemy cieniarki, kleszcze i zaciski potrzebne do pracy ze skórą, w tym specyficzne do rękodzieła rymarskiego. Absolutną koniecznością są także szydła kaletnicze i radełka szewskie, z którymi zapanujesz nad wszelkiego rodzaju szwami stosowanymi na skórze i materiałach podobnych. Niewątpliwie niezbędnym akcesorium jest wybijak, który służy między innymi do robienia otworów na szwy w skórze, a także profesjonalny groovernarzędzie kaletniczo-rymarski stosowany głównie do rowów pod szwy na krawędziach płatów skórzanych.

Narzędzia szewskie i uniwersalne przyrządy do obróbki skóry

Proponujemy najwyższej jakości bevelery krawędziowe i drewniane woodslickery, a także szereg innych, uniwersalnych narzędzi szewskich, które przydają się do robienia produktów skórzanych. Będą to więc różnego typu młotki, podbijaki, przybijaki, narzędzia do krawędziowania i żłobienia. Znajdziesz również w tej kategorii sklepu narzędzia do skóry do robienia detali i wykończeń.

Narzędzia kaletnicze-rymarskie – sklep z najlepszym sprzętem do skór

Te i wiele innych narzędzi rymarskich, szewskich, przyda się do zróżnicowanych projektów. Dzięki zebranym w tej kategorii artykułom bez problemu można formować, naciągać, skracać i zszywać skórę naturalną. Użycie takiego profesjonalnego sprzętu przekłada się na większą pewność efektów działań. Nasze przyrządy są nie tylko sprawdzone, ale pochodzą od renomowanych producentów. Jednocześnie wszelkie oferowane narzędzia kaletnicze, narzędzia rymarskie, są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Na pewno znajdziesz tu artykuły, których szukasz. Zobacz, jak jednocześnie praktyczne i estetyczne mogą być narzędzia kaletnicze. Sklep CraftPoint oferuje produkty najwyższej jakości – przekonaj się o tym już teraz.

Scroll to Top