Bydlęce licowe 2.0 - 2.5 mm

Bydlęce skóry naturalne są najlepszym surowcem do tworzenia wytrzymałych i estetycznych produktów galanteryjnych. W tej kategorii naszego sklepu skóry bydlęce licowe dostępne są popularnej grubości 2.0 mm – 2.5 mm. To bardzo praktyczny standard dla wielu zastosowań, który gwarantuje pożądany stopień wytrzymałości.

Wyprawiona skóra bydlęca jest gotowa do wykorzystania w ramach różnych projektów. Nada się zarówno do bardziej profesjonalnej działalności wytwórczej, jak i jako idealny materiał dla fascynatów obróbki w skórze naturalnej. Oferujemy naturalną skórę bydlęcą, skórę licową bydlęcą, garbioną roślinnie, która ma atrakcyjny zapach prawdziwego materiału, nie stłumionego żadnymi specyfikami chemicznymi. Dzięki temu przedstawiana skóra może posłużyć do tworzenia różnego rodzaju wyrobów.

Licowa skóra bydlęca (2.0 mm – 2.5 mm) – idealna do tworzenia

Skóra bydlęca licowa 2.0 mm to idealny wybór do tworzenia torebek, portfeli, pochew na noże i innych akcesoriów. Taka grubość sprawdza się znakomicie, gdy przychodzi potrzeba stworzenia bardziej wytrzymałych elementów.

Szukając jeszcze wyższego stopnia trwałości i sztywności materiału, z rozwiązaniem przychodzi skóra bydlęca licowa 2.5 mm. Bardzo często tworzy się z niej paski do spodni oraz eleganckie torby biznesowe i skórzane aktówki, ale oczywiście nie tylko. Z takiego wytrzymałego materiału stworzysz indywidualnie dopasowane, skórzane sakwy motocyklowe i karwasze.

Skóra licowa bydlęca jest bardzo uniwersalna, doskonale sprawdza się zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tworzeniem artykułów skórzanych, jak i dla doświadczonych mistrzów, którzy są w stanie stworzyć z niej cuda.

Skóra licowa bydlęca – garbowana roślinnie

Gwarancją jakości naszych naturalnych skór bydlęcych licowych jest sposób garbowania. Używamy wyłącznie metody garbowania roślinnego. Dzięki temu skóra pozbawiona jest wszelkich wad wynikających z popularnej, masowej metody sztucznego garbowania chromem. Autentyczny, niesamowity zapach skóry jest naturalnie intensywny, łatwo wyczuwalny. Sam materiał jest delikatny w dotyku, ale charakteryzuje się dużą odpornością mechaniczną. Skóra bydlęca może być poddawana później różnego rodzaju obróbce. Istnieje możliwość woskowania, tłoczenia, barwienia, a także formowania – dokładnie tak, jak potrzebujesz. Wybierając oferowane w naszym sklepie narzędzia kaletnicze, zyskasz jeszcze więcej możliwości – sprawdź je koniecznie i wypróbuj.

Najlepsza naturalna skóra bydlęca – sklep CraftPoint

W sklepie CraftPoint proponujemy produkty najwyższej jakości, dzieląc się naszym własnym doświadczeniem i pasją związaną z kaletnictwem. Koncentruje się na dostarczaniu bydlęcej skóry naturalnej ze certyfikowanych, odpowiedzialnych źródeł, która nie jest przetwarzana z użyciem preparatów chemicznych. Jest to gwarancja udanego dzieła kaletniczego.

Ceny skóry bydlęcej zależą od wielu czynników, w tym przede wszystkim rozmiarów i pochodzenia materiału (np. formatka, połówka, kark, krupon, bok, cała skóra). Kupując w naszym sklepie, masz pewność, że przedstawiona cena skóry bydlęcej odpowiada najwyższej jakości produktu, a oprócz tego jest po prostu atrakcyjna.

Już teraz otrzymaj najlepsze materiały do obróbki kaletniczej, rymarstwa, tworzenia akcesoriów odzieżowych i obuwia, wybierając nasz sklep – skóra licowa bydlęca zapewni pożądane efekty. Koniecznie sprawdź wszystkie nasze produkty. Zapraszamy do zakupów!

Scroll to Top