Drewno na okładki noża

Podstawą udanego projektu rękojeści jest użycie najlepszych materiałów. Dlatego w tej kategorii prezentujemy drewniane bloczki i drewniane okładki na rękojeści noży. Wśród dedykowanych surowców znajdują się bloki drewna stabilizowanego, które charakteryzuje się znacznie wyższą wytrzymałością i odpornością na działanie cieczy. Tego typu bloczki są dodatkowo w pełni hydrofobowe. Nie ma dwóch identycznych tego typu egzemplarzy – każdy jest w pełni wyjątkowy, unikatowy.
Mamy do zaoferowania bloczki drewniane ze specjalnie przygotowanego, sezonowanego drewna. Wybierać można spośród różnych gatunków, zarówno tych powszechnych, europejskich, jak i bardziej egzotycznych, tropikalnych. Każdy knifemaker, zarówno początkujący, jak i doświadczony profesjonalista, znajdzie w naszym sklepie odpowiednie materiały na rękojeść, które są gwarancją niezawodnego i cieszącego oczy narzędzia.

Drewniane okładki na rękojeść noża

Ręczne wyrabianie noży jest prawdziwym dziełem sztuki. Jedną z najbardziej wymagających czynności jest tworzenie rękojeści, która będzie nie tylko praktyczna, ale także oryginalna i zapierająca dech w piersiach. Jednak z odpowiednimi materiałami na rękojeści zadanie to staje się zupełnie możliwe.
Drewniane okładki na rękojeść noża to produkty, które znacznie ułatwią dalsze prace. Gotowe projekty wystarczy osadzić na ostrzu. Pragnąc zrobić nóż od podstaw, należy wybrać drewno do knifemakingu, które przede wszystkim będzie wytrzymałe. Aspekty wizualne zależą już od indywidualnych preferencji i zapotrzebowania. Szeroki asortyment w naszym sklepie sprawia, że z pewnością każdy entuzjasta snycerstwa i nożoróbstwa znajdzie tutaj coś dla siebie, a także dla swoich docelowych klientów!

Sprawdzone materiały na rękojeść noży i nie tylko

Uważnie wyselekcjonowane bloczki drewniane i materiały na rękojeści są wynikiem naszego zamiłowania do rzemieślnictwa. Skorzystaj z atrakcyjnych cen. Koniecznie sprawdź wszystkie prezentowane produkty w tej kategorii, a także zajrzyj do pozostałych.

Scroll to Top