Skóra Maya

Conceria Il Ponte

Bardzo popularna i znana Włoska garbarnia pochodząca z samego centrum Włoch, oferuje nam swój niepowtarzalny materiał, charakteryzujący się nietypowym wzornictwem oraz teksturą.

Włoskie skóry od zawsze kojarzone są z najwyższą jakością, elegancją i klasą. W tym przypadku do zaoferowania mamy włoskie skóry Maya.

Skóra Maya – cechy charakterystyczne

Skóra pod ciekawie brzmiącą nazwą „Maya” charakteryzuje się wykończeniem w stylu rustykalnym. Jest ona garbowana roślinnie i w porównaniu z innymi skórami nie jest aż tak tłusta. Skóra zwarta, solidna, która opiera się znacznemu patynowaniu.

Warto jednak pochylić się nad oferowanymi kolorami i wzornictwem. Garbarnia Conceria Il Ponte oddaje nam do dyspozycji następujące kolory:

Black, Blue, Bordeaux, Brick, Charcoal, Chocolate, Cognac, Dark green, Naturale, Navy, Pink, Purple, Salvia, Taupe, Turquoise, Whiskey, Yellow

Pojedyncze kolory jak i ich połączenia w wykonywanych pracach są w stanie zagwarantować niezwykle unikalny wygląd końcowy każdego produktu. Soczyste kolory sprawią, że wykonany ze skóry Maya projekt będzie przykuwał wzrok i cieszył każdego nowego właściciela.

Skóra Maya to świetny wybór do mniejszych projektów skórzanych takich jak portfele, wszelkiego rodzaju etui na karty, kopertówki, etui na notesy, czy paski do zegarków. W takich projektach skóra Maya odnajdzie się znakomicie, a nasz warsztat i portfolio wzbogacą się o nowe nietuzinkowe projekty. Z dnia na dzień skóra Maya z garbarni Conceria Il Ponte zdobywa coraz to większą popularność.

Scroll to Top