Chemia wykończeniowa do skór

Chemia wykończeniowa do skór

Efektownie wyglądające produkty skórzane zapewniają swój wdzięk m.in. zastosowanym środkom wykończeniowym. Najlepsza chemia wykończeniowa do skór gwarantuje przedłużenie trwałości materiału i odpowiednie zabezpieczenie.

W tej kategorii zapraszamy do zamawiania wysokiej jakości chemii wykończeniowej Fiebing’s, która uszlachetni każdego rodzaju skórę. Materiał będzie gotowy do wykorzystania i zyska pożądany efekt kolorystyczny w zależności od wybranego rodzaju finiszu.

Preparaty wykończeniowe Fiebing’s

Chemia wykończeniowa Fiebing’s to grupa produktów charakteryzujących się wyłącznie najwyższą jakością. Znana na całym świecie marka powstała już pod koniec XIX wieku, początkowo wytwarzając produkty dla branży rymarskiej. Przez dekady amerykański lider  dostarcza nam sprawdzone środki do pielęgnacji, czyszczenia, wykańczania i polerowania skóry. Preparaty wykończeniowe Fiebing’s sprawią, że pochwy na noże, paski skórzane, kabury na broń buty czy galanteria skórzana będzie wyglądała fenomenalnie, a do tego będzie świetnie zakonserwowana. W zależności od konkretnego preparatu skóra zyska odporność na plamy i zabrudzenia, a także będzie mogła być szybko i wygodnie miejscowo rozjaśniona.

Scroll to Top