Wybijaki do skóry

Wybijak-dziurkacz otworów to drobne narzędzie, za pomocą którego można łatwo stworzyć pożądane otwory w skórze i materiałach skóropodobnych. Charakteryzują się małymi rozmiarami i dostępne są w różnych kształtach. Wybijaki do skóry mają zastosowanie zarówno w kaletnictwie, jak i w rymarstwie i szewstwie. W zależności od specyfiki mogą przybierać różne końcówki, np. z wieloma zakończeniami, wieloma ząbkami. Takie rozwiązania ułatwiają pracę przy tworzeniu szwów złożonych z większej liczby przypadających po sobie kolejno otworów. Dzięki tym produktom bez większych problemów uda się zrobić estetycznie wyglądające, a więc przede wszystkim równe po linii, otwory. Koniecznie zapoznaj się z prezentowanymi przebijakami do skóry i wybierz taki, którego najbardziej potrzebujesz w swoich projektach!

Dziurkacz-wybijak do skóry do robienia otworów

Wybijak do skóry do narzędzie, które wyglądem przypomina nieco widelczyk. Działa podobnie jak dziurkacz, a jego obsługa jest w gruncie rzeczy bardzo prosta. Narzędzie to należy wpierw ustawić w miejscu, w którym mają być szwy i otwory. Przed tą czynnością cała linia otworów musi być już wcześniej dokładnie zaplanowana. Kolejnym krokiem jest odpowiedni nacisk – po ustawieniu wybijaka otworów należy zastosować młotek lub podobne narzędzie, aby zrobić pożądany otwór  w materiale. Czynności należy powtarzać na całej linii, przy czym z uwagi na konieczność zachowania precyzji nie warto się śpieszyć.

Profesjonalne wybijaki do skóry ułatwiają wykonywanie powyższych prac. Dzięki odpowiedniemu wybraniu takiego akcesorium robienie kolejnych miejsc na szwy będzie przyjemnością, a po wprawieniu się nawet się nie obejrzymy, a już całość będzie gotowa.

Wybijaki do skóry w sklepie CraftPoint – najlepsza oferta

W sklepie CraftPoint oferujemy najwyższej jakości narzędzia, które pomogą w obróbce. Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań, które jednocześnie są oferowane w konkurencyjnej, niskiej cenie, to koniecznie zapoznaj się dokładnie z asortymentem kaletniczym, który przygotowaliśmy w tej kategorii.

Przewiń do góry