Bydlęce licowe 3.0 - 3.5 mm

Jeżeli szukasz najbardziej wytrzymałych skór bydlęcych, to doskonale trafiłeś. Skóra bydlęca licowa 3.5 mm to idealny materiał do najbardziej wymagających prac kaletniczych ze względu na swoją relatywnie dużą grubość. W trakcie obróbki można korzystać z różnych bardziej zaawansowanych technik. Jednolicie trwały materiał sprawia, że finalny produkt będzie charakteryzował się bardzo dużą trwałością. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą i wybrania najlepszej skóry licowej bydlęcej – 3.5 mm!

Skóra naturalna to materiał, który jest szeroko wykorzystywany w różnych dziedzinach, od produkcji odzieży po wyroby rękodzielnicze i meble. W zależności od grubości, skóra może mieć różne zastosowania. Skóra o grubości 3,5 mm to stosunkowo gruba skóra, która może być wykorzystana w wielu różnych projektach.

Skóra naturalna przeznaczona do wykonania pochewki na nóż

Tradycyjnie pochewki na noże robione były z naturalnej skóry bydlęcej. Skóra ta jest trwała i wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie elastyczna i łatwa do formowania.

Obecnie istnieją również pochewki wykonane z innych materiałów, takich jak syntetyczne tworzywa sztuczne, nylon, kevlar, czy kydex. Jednakże, jeśli chodzi o tradycyjne pochewki na noże, to naturalna skóra jest wciąż najczęściej stosowanym materiałem.

Skóra o grubości 3-3,5mm jest idealnym wyborem na wykonanie pochewki na nóż. Skóra naturalna do wykonania pochwy na nóż zagwarantuje nam nie tylko idealne przechowywanie noża, lecz również dostarczy klasycznych i niepowtarzalnych walorów estetycznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykonać pochwę na nóż ze skóry naturalnej to zapraszamy do sekcji video, gdzie przedstawiamy krok po kroku cały proces. W naszej ofercie znajdują się skóry naturalne 3-3,5mm w kolorze naturalnym, brązowym, czarnym oraz koniakowym. Skórę w kolorze naturalnym możemy zabarwić na dowolnie wybrany kolor korzystając z farb do skóry. W niektórych przypadkach do wykonania pochewki na nóż ze skóry naturalnej stosuje się grubsze jej warianty, natomiast według nas przedział 3-3,5mm jest najlepszym wyborem.

Scroll to Top