Antykowanie skóry

Bardzo szlachetny wygląd prawie że każdej skóry można uzyskać dzięki metodzie jej postarzania. W tym celu używa się specjalistycznych środków do antykowania skóry. Większość produktów tego typu przeznaczona jest do skóry licowej, garbowanej roślinnie. Dzięki zastosowaniu środka antykującego skórę, można uzyskać fenomenalne rezultaty wizualne. Na materiale zaczną być widoczne dotąd niedostrzegalne tłoczenia i drobne przerwy w powierzchniowej części. Zapewnia to osiągnięcie pożądanych efektów, które przydadzą się do stworzenia danego produktu. Metoda ta powszechnie jest wykorzystywana w kaletnictwie. Postarzanie skóry owocuje szlachetniejszym, oryginalnym wyglądem, który jest wprost idealny do produkcji poszczególnych rodzajów galanterii skórzanej (pasków, portfeli, akcesoriów), obuwia, znajduje zastosowanie w rymarstwie i wielu innych branżach pokrewnych.

 Antykowanie skóry – Fiebing’s

W naszym sklepie oferujemy produkty wyłącznie najwyższej jakości. Właśnie takie są środki do antykowania skóry Fiebing’s. Preparaty stworzone przez amerykańską firmę zajmującą się wytwarzaniem najlepszej chemii do skóry od 1895 roku charakteryzują się idealnie dobranymi składami, zapewniającymi doskonałe rezultaty. Postarzanie skóry za pomocą preparatów Fiebing’s uwidacznia tłoczenia materiału, pielęgnuje, zabezpiecza i fenomenalnie zmienia wygląd.

Postarzanie skóry licowej

Gładką skórę licową garbowaną roślinnie bardzo łatwo zaantykować. Przedstawiane w tej kategorii preparaty antykujące skórę, umiejętnie zastosowane, będą całkowicie bezpieczne dla materiału. Już teraz wybierz to, co najlepsze.

Przewiń do góry