Ćwieki ozdobne do wyrobów skórzanych stosuje się od dawien dawna. Obecnie mają one różnorodne formy, a wybór docelowego akcesorium zależy praktycznie wyłącznie od wyobraźni kaletnika.

W CraftPoint znajdziesz atrakcyjne ćwieki kaletnicze, nity i napy, które wykorzystasz do zdobienia torebek, pochew, pasów skórzanych i wielu innych artykułów. Sprzedawane w naszym sklepie ćwieki są najwyższej jakości, charakteryzują się wysoką trwałością, dzięki czemu będą skutecznie ozdabiały wybrany produkt przez długie lata.

Ćwieki ozdobne do skóry

Ćwieki to metalowe, rzadziej mosiężne, dodatki, które niegdyś zarezerwowane były dla przedstawicieli subkultur punkrockowych i podobnych. Z drugiej strony od znacznie dawniejszych czasów były używane do produkcji męskich pasków skórzanych, a także jako ozdoby galanteryjne. Obecnie jednak ćwieki są znacznie bardziej uniwersalnym elementem ozdobnym. Powszechnie wykorzystywane są w kaletnictwie do tworzenia pochew na noże, torebek czy do przyozdabiania portfeli.

Zamocowane w skórze ćwieki kaletnicze są wytrzymałe i mogą przez bardzo długi czas ozdabiać odzież, obuwie i dodatki. Wszechstronność zastosowania ćwieków do skóry sprawia, że sięga po nie praktycznie każdy „skórorob”.

Ćwieki kaletnicze w różnych kształtach i kolorach

Ćwieki występują w różnych formach, dlatego można z nich skorzystać praktycznie przy każdym projekcie. Przedstawiane produkty znajdą szerokie zastosowanie nie tylko w kaletnictwie, ale także rymarstwie i szewstwie. Przeznaczone są do skóry naturalnej, jak i do ekoskóry, materiałów skóropodobnych oraz różnego typu tkanin.

W tej kategorii naszego sklepu ćwieki ozdobne do skóry dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Znajdziesz tu klasyczne ćwieki stożkowe, trójkątne, jak i te w nieco bardziej fantazyjnych kształtach. Prezentowane metalowe akcesoria w CraftPoint są wynikiem specjalnej selekcji, dzięki czemu sprzedawane są tylko najlepsze produkty. Sprawdź wszystkie artykuły w tej kategorii i wybierz te, które najbardziej pasują do danego wyrobu.

Scroll to Top