Leather Pocket

Jaka jest twoja supermoc?

Kaletnik? Chyba mogę się tak nazwać, choć jeszcze długa droga ? ale hobbysta już prędzej ?

Kaletnik hobbysta ?

Jak to się zaczęło? Skąd wzięła się ta pasja?

Pasja zaczęła się przypadkiem, po latach szukania idealnego zestawu EDC postanowiłem jakoś go uporządkować w kieszeni i szukając jakiegoś organizera stwierdziłem, przecież możesz zrobić to sam ? to było łatwo powiedzieć , trudniej zrobić, na szczęście z pomocą przyszedł internet ? i tak przerodziło się to w pasje która po woli się rozwija.

Jaki był twój pierwszy projekt?

Organizer na nóż, długopis i latarkę, taki naleśnik na pasek;)  był krzywy, źle zszyty i ogólnie wyglądał bardzo źle, ale spełniał swoje zadanie ? później było już z górki. Prostsze projekty, proste cardholdery i etui na dokumenty, które pozwoliły odrobinę rozwinąć warsztat przed bardziej złożonymi projektami.

Skąd czerpiesz inspiracje do projektów?

Inspiracja często przychodzi w najmniej odpowiednim momencie ? często potrzeba chwili. Ale też nie ma co ukrywać, że w tej materii trudno zrobić coś wyjątkowo innowacyjnego.

Wiele projektów już zostało stworzonych i wiele można zrobić, tylko wyobraźnia pozwala wymyślić coś nowego.

Jakie są dla Ciebie dwa niezastąpione narzędzia bez których nie wyobrażasz sobie pracy?

Głównie to nóż,  2 igły i nitka, te narzędzia są niezbędne, resztą pozwala ułatwić sobie pracę, pozwala zrobić coś lepiej i dokładniej a co za tym idzie, ciekawiej ?

Często też jest to prosty notatnik i długopis, bo część pomysłów przychodzi kiedy się tego nie spodziewam i trzeba to jakoś zapamiętać ?

Jak przebiega proces twórczy (czy masz jakieś rytuały, customowe rozwiązania)?

Często (jak nie mam konkretnego projektu na „warsztacie”, a chce coś zrobić ) biorę kawałek skóry i myślę co by tu zrobić ? czasami jest to chęć zrobienia czegoś pod swoje potrzeby, bo przecież można schować w portfelu długopis i mieć zawsze przy sobie ?

Projekt z którego jesteś najbardziej dumny

Na dobrą sprawę to każdy projekt jest powodem do dumy, bo zrobiłem to sam, spędziłem czas i poświęciłem uwagę na to aby ktoś kto dostaje mój produkt poczuł, że ten produkt jest wyjątkowy ? wiele razy widziałem ile radości potrafi sprawić to, że coś jest zrobione własnoręcznie i pozwala poczuć się wyjątkowo tej osobie. Jak każdy pewnie na początku swojej drogi, projekty tworzył na prezenty

I to pozwoliło rozwijać hobby które trochę przerodziło się w pasje ?

Z Leather Pocket można skontaktować się poprzez profile:

https://www.facebook.com/leather_pocket-102114134704778

https://www.instagram.com/leather._.pocket/

Strefa polskiego makera

Polecane wpisy

Polecane produkty

PRODUKTY

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI SKÓRY

NARZĘDZIA DO OBRÓBKI SKÓRY

OFERTA SKÓR

NITY I NAPY

PASY ZE SKÓRY

KNIFEMAKING

Scroll to Top