Zapięcia magnetyczne

Otwory na sznurki lub rzemyki? Napy i nity? A może brak żadnego zapięcia? Przy projektowaniu artykułów skórzanych takich, jak np. torebki, w pewnym momencie trzeba zastanowić się nad techniką zamykania wyrobu. Jednym z bardziej skutecznych rozwiązań są zapięcia magnetyczne. To niewielkich rozmiarów akcesoria, składające się z dwóch części. Każda zawiera ferromagnetyki, które na co dzień okazują się być niezwykle pomocne.

Zapięcia magnetyczne stosuje się przede wszystkim do torebek damskich, toreb podróżnych, aktówek i neseserów biurowych, ale nie tylko. To sprawdzony sposób na utrzymanie przestrzeni do przechowywania zamkniętej pewnie i stabilnie.

Zapięcia magnetyczne do torebek i nie tylko

Głównym atutem przemawiającym za wyborem zapięcia magnetycznego do torebki jest funkcjonalność. Choć można użyć innego zapięcia do torebek, to jednak trzeba przyznać – taki sposób zamykania torby jest niezwykle łatwy, szybki i przede wszystkim zawsze skuteczny. Obecnie zapięcie magnetyczne może wyglądać zarówno schludnie, jak i nonszalancko. Zamki te używane są również do kieszeni plecaków i toreb podróżnych,  designerskich zegarków na rękę, a nawet pasków do spodni czy customowych pochew.

Zapięcia magnetyczne – ogromny wybór i najwyższa jakość

W sklepie CraftPoint możesz liczyć wyłącznie na produkty najwyższej jakości. Nie inaczej jest w zakresie zapięć magnetycznych. Te wyjątkowo proste w obsłudze i wcale nie tak skomplikowane w montażu elementy nabędziesz w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie. Już teraz wypróbuj je we własnych projektach kaletniczych i tkackich. Zapoznaj się także z pozostałym oferowanym asortymentem!

Scroll to Top