Karabińczyki

Karabińczyki to niepozorne, ale jakże praktyczne elementy kaletnicze, które wykorzystywane są zarówno w produkcji przemysłowej odzieży i akcesoriów galanteryjnych, jak i w projektach rzemieślniczych. W tej kategorii oferujemy najwyższej jakości karabińczyki metalowe. Wybierać można spośród różnych rozmiarów karabińczyków i wersji kolorystycznych.

Karabińczyki do torebek, do smyczy i do galanterii

Karabińczyki są bardzo uniwersalnymi elementami metalowymi. Bez problemu można je zastosować do gotowej i projektowanej odzieży, plecaków i galanterii skórzanej – aktówek, toreb, neseserów. Można skorzystać z ich praktyczności także bezpośrednio, dodając gotowy karabińczyk do kluczy i zwiększając tym samym ich przyszłe bezpieczeństwo. Można również bez problemu użyć karabińczyka do smyczy.

Karabińczyki metalowe to z jedne z najbardziej podstawowych okuć rymarskich i kaletniczych. Rekomendowane są także do łączenia korpusów torebek z paskami, dzięki czemu pas zyskuje stabilność, konstrukcja jest wytrzymała, ale znacznie bardziej estetyczna. Karabińczyki do torebek muszą być wyłącznie najwyższej jakości, aby były odpowiednio solidne, odporne na przecieranie.

Karabińczyki – obrotowe dodatki kaletnicze

Breloki na klucze, plecaki, torby i torebki, portfele, akcesoria skórzane i materiałowe, bransoletki i naszyjniki – całe zastosowanie karabińczyków wykracza poza możliwości ich wyliczenia. To niezwykle uniwersalne artykuły, w które z pewnością warto się wyposażyć przy craftowaniu produktów skórzanych. Prędzej czy później się przydadzą!

Scroll to Top