Litery

Nie znaleziono produktów w tej kategorii

Znaczniki literowe do skóry umożliwiają bardzo wygodne przygotowane praktycznie dowolnego napisu na tym szlachetnym materiale. Stemple z literami cieszą się więc bardzo dużą popularnością – zwłaszcza w mniejszych, przydomowych manufakturach, tworzących realizacje na zamówienie. Dzięki tym prostym produktom każdy wyrób skórzany może być wyposażony w zupełnie unikatowy napis. Wyciśnięcie liter na skórze jest banalnie proste. Poszczególne końcówki mogą przybierać różne wzorce i style estetyczne.

Stemple – litery do skóry

Wybierając oprzyrządowanie do znakowania skóry, można zdecydować się na gotowy zestaw, zawierający cały alfabet, jak i pojedyncze stemple – litery. Wszystko zależy od indywidualnego zapotrzebowania. Oczywiście często wykorzystując tego rodzaju narzędzia, a także pragnąc robić zamówienia dedykowane, imienne, przydatny może być komplet stempli literowych do skóry. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wybrać tylko poszczególne, te, które będą nam potrzebne do pracy.

Stemplowanie skóry literami – najwyższa jakość produktów

CraftPoint to sklep, który powstał w wyniku pasji kaletniczej grupy skórorobów i zamiłowania do naturalnej skóry licowej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najwyższej jakości. W zdecydowanej większości przypadków jest to asortyment, z którego sami chętnie korzystamy. Stemple-litery do skóry, jak i pozostały asortyment w naszym sklepie, przyda się zarówno kaletnikom, rymarzom, szewcom, jak i wszelkim skórorobom i entuzjastom tego materiału.

Scroll to Top